20 Ağustos 2019 Salı 18:14
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
EMAAR Eğlence’de İkinci Biletin İDO’dan
İDO biletiniz ile Emaar Mall ‘da heyecan dolu 3 eğlence alanında 1 bilet alana 1 bilet hediye!
Giriş Zamanı:23 Mart 2019 Cumartesi

İDO, ilkbahar döneminde misafirlerine İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall’da yer alan en yeni 3 eğlence alanında eğlence dolu bir kampanya sunuyor. İDO ve Emaar Eğlence iş birliği ile 13 Mart - 30 Nisantarihlerinde gerçekleştirilecek kampanya ile İDO Dış Hat Deniz Otobüsü ve Hızlı Feribot seferlerinde seyahat eden İDO misafirlerine, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, Sanal Gerçeklik Merkezi VR ROOM ve 30 metre uzunluğundaki dev Kaydırax’ta alacakları her bilet için aynı bilet türüne ait ikinci bilet hediye edilecek.

 

İDO biletiniz ile Emaar Mall ‘da heyecan dolu 3 eğlence alanında 1 bilet alana 1 bilet hediye!

İDO, misafirlerine sunduğu avantajlı kampanyalarını sürdürüyor. İDO ve Emaar Eğlence iş birliği ile 13 Mart - 30 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek kampanya ile İDO misafirlerini, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde 20.000’in üzerinde kara ve deniz canlısı ile hayranlık uyandıran bir dünya beklerken, İDO misafirleri en iddialı sanal gerçeklik oyunları ile dolu VR Room ile teknolojiyi sanal gözlüklerle yakalayacak. Kampanya ile İDO misafirleri alacakları her bilet için ayrıca 30 metre uzunluğundaki dev Kaydırax’a ait ikinci bir bilet kazanacak. İDO misafirleri 30 metre yüksekliğindeki dev kaydırax ile adrenalini tüm bedenlerinde hissedecek.

Kampanya şartları ile ilgili detaylı bilgiye İDO ve Emaar Akvaryumun kurumsal web adreslerinden ulaşılabilir.

 

 

 

 

Ayrıntılı Bilgi İçin;

Hill + Knowlton Strategies

Cenk Erdem – cenk.erdem@hkstrategies.com

Tel : 0212 270 52 32

M : +90 533 569 23 65

M : +90 530 112 46 85

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler