18 Kasım 2019 Pazartesi 05:00
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Van AVM’de Çocuk Şenliği
Çocuk Bayramı, Van AVM’ye erken geldi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Van AVM’de bir ay boyunca kutlanacak. Van AVM’de bir ay boyunca sürecek etkinliklerin tümü ücretsiz olacak.
Giriş Zamanı:07 Nisan 2019 Pazar

Kentin en hareketli alışveriş mekânı Van AVM, kültür sanat aktivitelerinin yanında özel günlerde düzenlediği etkinliklerle de yoğun ilgi görüyor. Sosyal hayatın buluşma noktası haline gelen Van AVM’de Nisan ayı boyunca özellikle çocuklara yönelik birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklere sahne olacak.

 

“Ormanlar Kralı Aslan Müzikali”

Çocukların sevdiği masal kahramanı Ormanlar Kralı Aslan’ın tavşan, maymun, zürafa ve papağan ile ormanda geçen hikayesi 6 – 7 Nisan’da Van AVM’de olacak.

 

“Bremen Mızıkacıları”

Bir sonraki hafta 13 – 14 Nisan’da Grimm Kardeşler’in unutulmaz masalı olan ve bir eşek, bir köpek, bir kedi ve bir horoz, dört arkadaşın hikayesinin anlatıldığı Bremen Mızıkacıları Müzikali Van AVM’de çocuklarla buluşacak.

 

“Kardeşim Ozi”

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmlerinden biri olan Kardeşim Ozi’nin minik kahramaları Ozi ve Duru 20 – 21 Nisan’da hayranlarıyla buluşacak. Down sendromlu bir çocuk olan Ozi’nin hikayesi sosyal farkındalığı da artıran yönüyle de yoğun ilgi görüyor.

 

“Mikroplar Tiyatro Oyunu”

Kukla ve Sahne Oyunu “Mikroplar” 27 – 28 Nisan’da Van AVM’de sahnelenecek. Çocukların aşıdan korkmamaları, sağlık için gerekli aşıları zamanında yaptırmaları gerektiğini anlatan çocuk ve sağlık üzerine yazılmış tiyatro gösterisi büyük ilgi görüyor.

Nisan ayı boyunca Van AVM’de gerçekleştirilecek tüm bu etkinlikler 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde 3 seansta gerçekleştirilecek ve tamamı ücretsiz olacak. 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler