18 Kasım 2019 Pazartesi 04:38
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Sinemaseverler Tepe Nautilus'ta Buluşuyor
Sinemaseverler Tepe Nautilus Açıkhava Sinema Günleri’nde Bir Araya Geliyor.
Giriş Zamanı:23 Temmuz 2019 Salı

İstanbul’un tam kalbinde eğlence ve sanat dolu aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Tepe Nautilus, 26-27 Temmuz tarihlerinde Açıkhava Sinema Günleri’ne ev sahipliği yapacak. 26 Temmuz’da, efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini anlatan Bizim İçin Şampiyon filminin ekrana geleceği Açıkhava Sinema Günleri, 27 Temmuz’da Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği, İstanbul’un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin hikâyesinin anlatıldığı Organize İşler Sazan Sarmalı ile devam edecek.

Tepe Nautilus Açıkhava Sinema Günleri, film gösterimlerinin yanı sıra farklı kategorilerden tasarım ürünlerin yer aldığı stantlar, organik ürünler ve yaza özel lezzetleri de ziyaretçilerle buluşturacak. Film gösterimleri öncesinde ziyaretçiler, saat 17.00’de başlayacak DJ Performansı ile de müziğe doyacakları anlar yaşayacak.

Tepe Nautilus, 2 gün boyunca ücretsiz gerçekleşecek açıkhava sinema gösterimlerine herkesi davet ediyor.

 

Gösterim Tarihleri:

26 Temmuz Cuma: Bizim İçin Şampiyon

27 Temmuz Cumartesi: Organize İşler Sazan Sarmalı

Gösterim Yeri: Tepe Nautilus Açık Otopark

Saat:

17.00: DJ Performansı

21.00: Film başlangıcı

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler