AVMLife olarak, aşağıda yazılı bulunan gizlilik ve kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz. Şartları kabul etmeniz ve kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır. Bu sebeple lütfen bir kaç dakikanızı ayırarak Gizlilik ve Kullanım İlkelerimizi bütünüyle okuyunuz.


AVMLife, herkese açık bir web portalıdır. AVMLife markası, 5187 sayılı Basın Kanunu ve 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname uyarınca koruma altındadır. Yazılı ve görsel medyada, süresiz yayınlarda, dijital mecralarda, internet ortamında markanın izinsiz kullanımı halinde adı geçen Kanun ve Kanun Hükmünde Kararname yaptırımları uygulanır. AVMLife, basın meslek ilkelerine uyar.


AVMLife, portalı ziyaret eden kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişme amacı gütmez. Kullanıcılar diledikleri takdirde İletişim Formu vasıtasıyla bu bilgilerini bize gönderebilirler. Ancak AVMLife portalında yapılacak yorumlar ya da portala ait elektronik posta adreslerine gelecek olan postalar yoluyla, IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri gibi donanım ve yazılım bilgileriniz muhafaza edilebilir.


AVMLife, yorum yazarken ya da elektronik posta yoluyla bize bildirdiğiniz kişisel bilgilerinizi (isminiz, elektronik posta adresiniz, telefon numaranız vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, kişinin açık izni yoksa site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması açısından yol gösterici bilgiler olarak muhafaza edilir.


AVMLife;
Kullanım ilkelerini gerekli gördüğü durumlarda değiştirebilir.
Herhangi bir kullanıcısının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından dolayı sorumlu tutulamaz.
Bağlantı sağladığı ama denetleyemediği diğer sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza gelebilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.


AVMLife şu durumlarda portal hizmetlerini kullanıcılara kapatabilir:
Site içerisine yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlaka mugayyir ifadeler içeren bilgiler kaydedilmiş ise 
Özel ya da tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanılmış ise
Sitenin yayınını etkileyecek şekilde bir sanal saldırı yapılmış ise
Çeşitli virüsler nedeniyle sitenin tasarım ve yazılım yapısı bozulmuş ise


AVMLife portalında yer alan tasarım, yazılım ve kodların tüm hakları, bahsi geçen mevzuat uyarınca koruma altındadır.


AVMLife, ziyaretçilerinin düşüncelerine, eleştirilerine ve yorumlarına önem veren bir yayın organıdır. Portalımızı, her geçen gün daha da iyiye giden bir yayın mecraı haline getirebilmek için düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi bilgi@avmlife.com.tr posta adresini kullanarak bize iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz.