Hayatınızda Yepyeni Bir Renk: AVMLife

Ülkemizdeki alışveriş merkezlerinin sayısı son yıllarda hızla artış gösteriyor. Fakat görünen o ki bu AVM'ler içerisinde yapılan etkinliklerin, kampanyaların, indirimlerin ve benzeri haberlerin derli toplu sunulduğu bir yayın alanı bulunmuyor. Bu nedenle, özellikle tatil günlerinde, günlük temaşasının çoğunu kapalı mekânlarda geçiren insanlara yönelik aktüel içerikli bir alışveriş, yaşam ve kültür mecraı olmak için yola koyulduk.

Sitemizdeki içeriğin ana omurgasını alışveriş ve marka kültürü oluşturuyor. Alışveriş merkezleri ile ilgili haberler, söyleşiler, gezi dosyaları, araştırma dosyaları vs. bu ana omurga doğrultusunda hazırlanıyor. Ziyaretçilerimiz açısından can sıkıcı, teknik ve rakamsal verilerden ziyade, aktüel, rahatlıkla okunabilen, alışveriş merkezleri ve siteler arasında sıkışıp kalmış kent insanı açısından nefes aldırıcı bir yayın politikasını benimsiyoruz.

AVMLife, hayatınıza keyif katmak için yola çıktı. Bu yolculukta bizi yalnız bırakmayacak olmanız dileğiyle, iyi okumalar.