Haber Detayı
25 Şubat 2021 - Perşembe 16:49
 
İnegöl AVM Teknoloji Kampanyası Sonuçları
İnegöl AVM’nin uzaktan eğitimi destekleyen teknoloji kampanyasının talihlileri belirlendi. Yapılan çekilişle televizyon, dizüstü bilgisayar, tablet, robot süpürge ve telefondan oluşan 25 adet teknolojik ürün sahiplerini buldu.
AVM ZOOM Haberi


Yenilenen yüzü, açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM’de, teknoloji kampanyası hediyeleri sahiplerini buldu.

14 Aralık - 14 Şubat tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkesin katılabildiği kampanyanın çekilişi İnegöl AVM meydanında gerçekleştirildi.

AVM ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği ve büyük heyecanla beklediği çekiliş sonucunda 25 asil, 25 yedek talihli belli oldu. Talihlilerin isimleri 26 Şubat tarihli Hürriyet Gazetesi’nde ilan edilecek. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekilişle, 5 kişiye 126 ekran Beko televizyon, 5 kişiye Lenovo dizüstü bilgisayar, 5 kişiye Oppo A52 cep telefonu, 5 kişiye Anker Eufy Robovac akıllı robot süpürge ve 5 kişiye Alcatel tablet verildi. İnegöl AVM, Teknoloji Kampanyası ile çocukların ve ailelerin yanında yer alarak, uzaktan eğitime devam eden genç nesile teknoloji ulaştırdı.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 10.12.2020 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.9414 sayılı izni ile düzenlenmiştir. KDV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: Editör: Mehmet Muradoğlu
 
Etiketler: İnegöl, AVM, Teknoloji, Kampanyası, Sonuçları,
Haber Videosu
Yorumlar
En Çok Okunanlar
Anketler
Yeni sitemizi nasıl buldunuz ?
Haber Yazılımı